środa, 7 stycznia 2015

Mój udział w akcji Biżuteryjki dla WOŚP 2015

Prawie co do dnia rok temu, dokładnie tutaj, po raz pierwszy napisałam o akcji Biżuteryjki dla WOŚP i o moim udziale w tym zamieszaniu. Cała inicjatywa zebrania grupy twórczyń - biżuteryjek, scraperek, a w tym roku również modeliniarek - wydaje się być nierealna i niemożliwa do zrealizowania, a jednak całkiem sprawnie nam to wychodzi. :) Być może niektóre z Was pamiętają, co się wtedy działo... Te emocje, radość, każda zalicytowana złotówka powodująca ogromną euforię wielkiej grupy kobiet i kilku panów. W tym roku utworzyło się kilka niezależnych grup, w których powstało kilkadziesiąt niezależnych projektów. Trudno to wszystko ogarnąć w jednym poście, dlatego po prostu zapraszam Was na naszego bloga i fanpage - tam znajdziecie mnóstwo informacji i zdjęć o wszystkich projektach.
~~> Link do wszystkich naszych aukcji. <~~

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym postanowiłam kontynuować swój udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Ponownie nie chciałam się wychylać z czymś, czego nie potrafię, pozostałam więc przy tym, co w miarę mi wychodzi - makramowych bazach do bransoletek z charmsami.

Początkowo zapisałam się do stworzenia 6 baz do bransoletek z charmsami - podrzuciłam Wam zdjęcie gotowych baz, ale nie mogłam wtedy napisać nic więcej. Prawie w ostatniej chwili okazało się, że ktoś nie wywiązał się z obietnicy stworzenia bazy do jednej z bransoletek z zawieszkami modelinowymi i koordynatorka tej części projektu, Ewelina z bloga Theresa Ursulas Jewelry (zajrzyjcie, bardzo warto!) napisała, czy dam radę coś wypleść. Dałam radę! Wcześniej, gdy pracowałam nad moimi bazami, kolor jednej z nich nie został zaakceptowany przez twórczynie charmsów. Do tamtego projektu kupiłam więc inne sznurki, a gotowa baza w kolorze czekoladowego brązu została i przez jakiś czas leżała na moim biurku. Czekała na moment, w którym dostanę wiadomość od Eweliny i okaże się, że ten kolor jest idealny. :)

Moja szczęśliwa siódemka prezentuje się tak:

Bransoletka Słodycz miodu:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Edyta Woźniak, Anna Mroczek, Małgorzata Szczykała, Jolanta Witalińska, Weronika Kaczor, Marta Kacpura, Dorcia Kozłowska i Agata Jaszczuk. Drugą bazę stworzyła Dorota Wilkosz, a pudełko uscrapowała Katarzyna Olchowy. Modelka na zdjęciu to wspaniała Ula Chincz, zdjęcie wykonała Anka Górajka.

Moja baza:

Bransoletka Deep Purple:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Katarzyna Kucharczyk, Magdalena Falenta, Viola Krygier, Magdalena Skwarek, Ula Jurkiewicz, Magdalena Ratajczyk, Kasia Mikuła i Marta Kacpura. Drugą bazę stworzyła Agnieszka Bachtenko, a pudełko uscrapowała Karolina Pitala-Klakla. Modelka na zdjęciu to wspaniała Ula Chincz, zdjęcie wykonała Anka Górajka.
Moja baza:

Bransoletka Światło Księżyca:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Anna Mroczek, Marcela Krukowiecka, Małgorzata Szczykała,Aleksandra Rykaczewska, Danka Orwat, Jola Backiel,Aga Orłowska i Katarzyna Fortuna. Drugą bazę stworzyła Małgorzata Florczak, a pudełko uscrapowała Hanna Tybura-Majda. Modelka na zdjęciu to piękna Marcela Leszczak, zdjęcie wykonała Anka Górajka.

Moja baza:
 Jest to jedyna bransoletka, która jako główne zdjęcie ma charmsy przypięte do mojej bazy! :) W tym roku postawiono na charmsy dopięte do baz koralikowych, więc to właśnie to zdjęcie wprawia mnie w euforię zawsze, gdy na nie spojrzę. :)

Bransoletka Smoke on the water:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Emilia Michniewicz, Dagmara Alaburda, Marta Kacpura, Agnieszka Mundra, Paulina Kowalczyk, Kaja Dys, Joanna Matyas i Anna Zalewska. Drugą bazę stworzyła Justyna Kaczmarczyk, a pudełko uscrapowała Kasia Bogatko. Modelka na zdjęciu to śliczna Ania Szarek, zdjęcie wykonała Anka Górajka.

Moja baza:

Bransoletka żywioły:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Ewelina Makutynowicz, Kinga Staszkiewicz, Ala Kamińska, Kinga Rozwadowska, Anna Górecka, Justyna Steć, Anna Grześkiewicz i Ola Molis. Drugą bazę stworzyła Maria Ważna, a pudełko przygotowała Natalia Wiśniewska.

Moja baza:
Bransoletka dla łasucha:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Anna Górecka, Natalia Burycz, Monika Pilch, Maja Mitsu Ciecierska, Ala Kamińska, Aniela Kukla, Anna Grześkiewicz i Marta Rybicka. Drugą bazę stworzyła Justyna Faron, a pudełko przygotowała Dorota Trzpiot.

Moja baza:
Bransoletka Pastelowe słodkości:
~~> Link do aukcji <~~
Charmsy stworzyły: Aniela Kukla, Ewelina Makutynowicz, Natalia Burycz, Ola Molis, Weronika Miłkowska, Anna Grześkiewicz, Justyna Steć i Katarzyna Nowogórska. Drugą bazę stworzyła Justyna Kaczmarczyk, a pudełko przygotowała Jolanta Bargiel.

Moja baza:

Te kilka bransoletek to oczywiście tylko wycinek ze wszystkich tegorocznych projektów. O tych, które najbardziej mnie zachwyciły napiszę następnym razem, a na razie biegnijcie szybciutko oglądać nasze aukcje!

~~> Link do wszystkich naszych aukcji. <~~

Follow my blog with Bloglovin

2 komentarze:

  1. Ile świecidełek i jak tu się na coś zdecydować?!?! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje! Bransoletki prezentują się wspaniale, są świetnie skomponowane

    OdpowiedzUsuń