piątek, 9 stycznia 2015

Najciekawsze projekty Biżuteryjek dla WOŚP 2015

W poprzednim poście zaprezentowałam Wam aukcje bransoletek z charmsami, do których robiłam makramowe bazy. Dziś chciałabym zaprezentować Wam część najciekawszych wg mnie aukcji Biżuteryjek dla WOŚP - innych niż bransoletki. :)
Wszystkich projektów jest dokładnie 70. Wśród nich znalazło się, oczywiście, mnóstwo bransoletek, naszyjniki - m.in. jeden niezwykły Wędraś, karnawałowe maski weneckie, kurtka motocyklowa ozdobiona sutaszem, lampa oraz warcaby zrobione z drobniutkich koralików, dwie torebki, a także breloczki, bransoletki, zakładki i zawieszki do telefonów robione przez dzieci twórczyń dla dzieci. :) Gdyby przedmiotów dla ludzi było komuś za mało, z sutaszu powstał niezwykły zestaw dla konia - prezenterka i napierśnik Al Shamaal.
Nie sposób umieścić w jednym poście zdjęcia wszystkich prac, dlatego wybrałam kilka moich ulubionych projektów. By nie rozpisywać się za bardzo - wrzucam tylko linki i zdjęcia, a więcej informacji znajdziecie na aukcjach. Zapraszam!

Wszystkie aukcje znajdziecie tutaj:


Kolia deszczowa:
~~> Link do aukcji <~~~

Torebka Mystic Emerald:

Naszyjnik Muzyka Sfer:

Naszyjnik Złote Wspomnienia:

Warcaby BeadGame:

Bransoletka męska Egipska:

Maska Czarny Łabędź:
~~> Link do aukcji <~~
Modelka: Marcela Leszczak
I na końcu Wędraś z bardzo smutną historią w tle...
Wędraś Non Omnis Moriar:
~~> Link do aukcji <~~
Wszystko prezentuje się przepięknie i niezwykle, ale, jak pisałam na początku, to tylko fragment większej całości. By obejrzeć wszystkie 70 projektów, wystarczy kliknąć tutaj. Zapraszam!

2 komentarze:

  1. Naszyjnik złote wspomnienia jest przecudowny, zresztą jak wszystkie prace:)
    muliniane-cudenka.blogspot.com
    Pozdrawiam:D

    OdpowiedzUsuń