O mnie

Mam na imię Marta, w sieci znana jestem jako rocktechnika. Pochodzę z małego miasteczka Żerków, do którego uwielbiam wracać na weekendy. Szczególnie wiosną i latem jest tam cudownie - nie muszę nigdzie iść czy jechać, by słyszeć tę wspaniała ciszę małego miasta, a nocą kumkanie żab i śpiew ptaków :) Od ponad 5 lat mieszkam w Poznaniu, więc połowa mojego serca należy do tego miasta.

Sama siebie określiłabym jako osobę zakręconą, być może trochę dziecinną - bardzo nie lubię być poważna, jestem typowym nocnym markiem! Uwielbiam spacerować - nieważne, czy po ulicach wielkiego miasta, czy w zupełnej ciszy po lesie. Czas marnuję na oglądanie seriali i filmów, czasami na mało poważne gry ;)

Mój zwichrowany umysł lubi nauki ścisłe, dlatego chodziłam w liceum do klasy biologiczno-chemicznej, a teraz męczę Technologię Chemiczną na Politechnice. Jednocześnie ciągnie mnie do kolorów. Moją pasją są kolorowe paciorki koralików szklanych i akrylowych, kamienie półszlachetne, sznurki i linki oraz przeróżne elementy metalowe, z których tworzę biżuterię. Czasem sięgam po farby i serwetki, by ozdabiać pudełka, ramki i inne drewniane przedmioty metodą decoupage'u. Próbowałam również szyć małe stworki z filcu, ale nad tym muszę popracować. :)

Wszędzie szukam inspiracji i pomysłów - nazbierałam ich już tak dużo, że nie wiem, od czego zacząć i te wybory zajmują mi najwięcej czasu. Ale walczę z tym! :) Odkrywając kolejne inspiracje często natrafiam na mnóstwo technik biżuteryjnych i dekoracyjnych, których jeszcze nie próbowałam i kuszą mnie, by się ich nauczyć. Chciałabym też nauczyć się robienia ładniejszych zdjęć - nie tylko biżuteryjnych, ale tez pejzażowych i portretowych. :) Stale szukam nowych dróg, nowych miejsc, poznaję nowe osoby, którym spodoba się to, co tworzę i zechcą daną rzecz przygarnąć albo mają pomysł, bym stworzyła coś nowego, specjalnie dla nich. Uwielbiam spełniać te wszystkie marzenia i prośby! Zawsze są dla mnie małym wyzwaniem, z którym uwielbiam się zmierzać, bo to właśnie z tych zamówień specjalnych jestem najbardziej zadowolona. A radość Zamawiającej lub Zamawiającego w moim serduszku rośnie do kwadratu i daje niesamowitego kopa, żeby tworzyć, tworzyć, tworzyć... :)

Chciałbyś do mnie napisać? Zajrzyj do zakładki Kontakt - tam znajdziesz namiary! :)