niedziela, 27 lipca 2014

Zakupowa niedziela - AntykwariatEduPl

Przed Wami, w ramach zakupowej niedzieli, kolejne zakupy dokonane w sklepie AntykwariatEduPl! Edycję czerwcową możecie zobaczyć tutaj. :)
Zakupy przebiegły całkiem sprawnie - mimo ogromu aukcji i dostępnych produktów szybko udało mi się podjąć decyzję, co kupić. Tak jak pisałam w poprzedniej zakupowej niedzieli, składałam jednocześnie 3 niewielkie zamówienia. To, które zobaczycie poniżej, przyszło też w poniedziałek, ale po południu, za pośrednictwem pana paczkonosza. :)

Całość zamówienia prezentuje się tak:

Metalowe kwiatuszki i akrylowe kuleczki w kolorze starego złota - pierwsze idealnie posłużą jako przekładki pomiędzy koralikami, drugie - sprawdzą się jako zakończenia łańcuszków-przedłużek przy bransoletkach. :)
Nietrudno się domyślić, że blaszki z napisem "hope" posłużą do bransoletki takiej jak ta, znajdzie się w niej też to skrzydełko z cyrkoniami. Zawieszki-koniki kupiłam z myślą o pewnej osobie, która kocha te piękne zwierzęta ogromną miłością - mam nadzieję, że nie zajrzy do ego postu! A karabińczyk... znalazł się w kopercie najpewniej przez przypadek, ale w chwili, w której wypadł na biurko, uświadomiłam sobie, że miałam kupić takich cały zestaw. Skleroza nie boli... 
Sznury ślicznych okrągłych kryształków - tego zakupu nie planowałam, ale bardzo się z niego cieszę. :)
Płaski rzemień pleciony i czarny sznurek woskowany - tak jak blaszki z napisem, tak i te rzeczy zostały kupione z myślą o wielosznurkowej bransoletce - rzemień okazał się być jednak szerszy, niż ten użyty poprzednio i nie mam pojęcia, gdzie znajdę odpowiednio duże końcówki książkowe... Chyba czeka mnie ponowna wyprawa do centrum. ;)
Nie pozostało mi nic innego, jak teraz tylko tworzyć, tworzyć, tworzyć... :)

2 komentarze:

  1. Świetne zakupy :D Łączniki mnie zainteresowały, chętnie zobaczę twory z wykorzystaniem ich :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nowe twory z tymi zawieszkami pojawią się w tym tygodniu! :)

      Usuń