środa, 14 lutego 2018

Bransoletka dla miłośniczki muzyki

Dzień dobry!
W kalendarzu znajdziecie dziś informację, iż świętujemy Dzień Św. Walentego, święto zakochanych. Ja tego dnia nie obchodzę w żaden szczególny sposób, ale mam dla Ciebie coś z tej okazji. Nie musisz się jednak martwić, że bloga zaleje fala serduszek, amorków i ostrej czerwieni, ponieważ bransoletka, którą chcę Ci zaprezentować, tak absolutnie nie jest typowo walentynkowa.

Bransoletka dla miłośniczki muzyki
Wrzucam tę bransoletkę specjalnie właśnie dziś, z myślą o miłośniczkach muzyki. Wypleciona została metodą kumihimo z grubszych sznurków satynowych w delikatnych, pastelowych kolorach - brzoskwiniowym, łososiowym oraz kremowym. Ozdobami są zawieszkami metalowe świadczące o wielkiej miłości "nosicielki" do muzyki - na środku znajduje się serduszko w kolorze srebrnym, ozdobione napisami, po lewej trąbka w kolorze srebrnym, a po prawej - skrzypce w kolorze ciemnego, czarnego srebra.
W dalszej części postu znajdziesz więcej zdjęć tej muzycznej bransoletki!

Bransoletka została wykonana z:
sznurków satynowych w pastelowych kolorach
charmsów oraz elementów wykończeniowych - metalowych, w kolorze srebrnym
Długość bransoletki to 19 cm
 Jak Ci się podoba taka walentynkowo-niewalentynkowa bransoletka? Daj znać w komentarzu, co o niej myślisz! A ja muszę się spieszyć z publikacją bardziej zimowych wzorów, bo mamy już połowę lutego, a mam ich kilka do pokazania - do napisania więc bardzo niedługo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz