piątek, 21 kwietnia 2017

Na nowo - kwietniowy komplet

Witaj piątkowo!
Wiosna nas nie rozpieszcza - w całym Poznaniu pochmurno i nadal bardzo zimno, a przecież już za tydzień maj! Właśnie dlatego przychodzę z bardzo kolorowym kompletem, który powstał z chęci poprawienia bransoletki sprzed lat. 

Komplet kwietniowy
Kwietniowy, bo pełen kwiecia. Tak jak drzewa za moim oknem, które, mimo wszystko, obsypane są delikatnymi płatkami kwiatów - nawet bez szykuje się do pełnego rozkwitu.
Komplet ten powstał na bazie tej bransoletki Spring Flowers, która ma ponad 3 latach od stworzenia wydała mi się smutna i bez wyrazu. Dołożyłam do niej więcej kwiatków w różnych kolorach, a żeby było jeszcze bardziej kolorowo - wymyśliłam pasujące kolczyki. Zmiana jest niebagatelna, a wcale nie wymagało to aż tak wiele pracy!

Komplet jest dostępny!

Wielokolorowe kwiatuszki akrylowe małe i większe
Koraliki szklane crackle bezbarwne
Pomarańczowe kryształki akrylowe
 Ciemnozielony sznurek nylonowy
Akrylowy kwiatek
w kolorze starego złota
 Elementy wykończeniowe metalowe w kolorze starego złota

Tak prezentuje się sama bransoletka:
Tak wyglądają kolczyki:
A cały komplecik wygląda właśnie tak:
Co myślisz o tych poprawkach? Jest lepiej, prawda?
Ja biegnę do pracy, a Tobie życzę cudownego dnia i do zobaczenia niedługo!

1 komentarz:

  1. Moim zdaniem praktycznie każda biżuteria jest wyjątkowa jednak ta robiona własnymi rękoma najbardziej mi się podoba. W końcu dziś jest tak, że nie ma najmniejszego kłopotu z tym, aby w sklepie internetowym https://pl.silvexcraft.eu/ zakupić gotowe półprodukty jubilerskie. Dlatego uważam, iż takie wyroby jubilerskie są najładniejsze można ją nakładać do wielu sytuacji.

    OdpowiedzUsuń