piątek, 26 sierpnia 2016

Zawieszka marynarska

Witajcie ponownie!
Bardzo cieszy mnie Wasz pozytywny odzew na mój powrót do blogowego świata. Zarówno na blogu, jak i na FB dajecie znać, że podoba się Wam to, co pokazuję - jest to ogromną motywacją do dalszego pisania. Dziękuję za to przeogromnie!

Dziś mam dla Was prościutką, wakacyjną, ponownie marynarską (choć, przez dodatki i kolorystykę, może jednak amerykańską? - takie mam skojarzenie, gdy patrzę na te gwiazdki i koraliki) zawieszkę do naszyjnika. Powstała tak trochę przypadkiem - jak wszystko w moim przypadku, bo tak naprawdę rzadko tworzę coś z gotowym pomysłem w głowie.

Zawieszka marynarska

Zawieszka jest dostępna!
Wykorzystałam:
Kryształki akrylowe w marynarskich (amerykańskich?) kolorach
Elementy metalowe - ozdobną zawieszkę, przekładkę z podwieszką, malutkie charmsy-gwiazdki, elementy wykończeniowe
Zastanawiałam się, na czym tę zawieszkę zamontować i nie mogłam się zdecydować - czy lepsze byłyby sznureczki w marynarskich kolorach, rzemień pleciony, czy może jednak łańcuszek? Do zaprezentowania, jak wisiorek wygląda "w zwisie", wybrałam grubszy łańcuszek, ale tak naprawdę jest mnóstwo przeróżnych możliwości.
Mam nadzieję, że ten drobiazg, tak jak wcześniej prezentowane rzeczy, również przypadnie Wam do gustu. Dajcie znać, co o tej zawieszce myślicie. Tymczasem trzymajcie się ciepło i słonecznie tej końcówki lata! Do napisania! :)

1 komentarz: