niedziela, 15 czerwca 2014

Zakupowa niedziela - beads.pl

Dziś, przy okazji niedzieli, kolejny post z serii Zakupowa niedziela!

W tym poście ze słowem wstępnym na temat miejsc, w których robię zakupy, wspominałam o sklepie Beads.pl, w którym najczęściej szukam ozdobnych elementów metalowych. Przy okazji kompletowania części do specjalnego zamówienia na bransoletkę, zajrzałam na stronę właśnie tego sklepu - było to jedyne miejsce, w którym znalazłam gałązkę z listkami. Całe zakupy były, jak zazwyczaj, niewielkie - starałam się nie szaleć zbyt mocno ze względu na konieczność złożenia półfabrykatowych zamówień w dwóch innych sklepach... Paczuszka przyszła całkiem szybko, jak zwykle wszystko było pięknie spakowane (jednak opakowanie nie doczekało zdjęć ;)), koraliki zauroczyły mnie jeszcze bardziej niż na zdjęciach, a elementy metalowe są dokładnie takie, jakich się spodziewałam. Były to 3. zakupy w tym sklepie i ponownie jestem bardzo zadowolona. :) Zdjęć niewiele, ale uchwyciłam na nich wszystko!

Elementy metalowe - koła zębate (chodzi mi po głowie zmieniona wersja bransoletki Mechanical), ozdobne zawieszki, bazy kolczyków oraz gałązka i serduszko do zamówionej bransoletki
 Szklane koraliki - 8mm kuleczki w różnych kolorach - są takie urocze! 
 Koraliki szklane powlekane - 8 i 6 mm, niebieskie, różowe i białe w czerwone maziaje (tych ostatnich mam kilka wersji kolorystycznych - tyle nazbierałam!)
Zakupy może niewielkie, ale dzięki temu możecie przygotować się na kilka kolejnych zakupowych niedziel! :)

2 komentarze:

  1. Te kotkowe zawieszki są przeurocze, ostatnio też u nich złożyłam zamówienie i dostałam jedną taką w paczce "5 losowych kocich zawieszek". ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, kotki są słodkie :D Kusiły mnie te miksy, kusiły, może następnym razem...? :)

      Usuń