poniedziałek, 16 czerwca 2014

Różowe kolczyki z kolcami

Czy tylko ja, jako rękodzielnik robiący 99% zakupów przez internet, padam ofiarą kiepskiej wyobraźni wymiarowej? Bardzo, bardzo często, gdy już trzymam w dłoni nowe koraliki czy elementy ozdobne, jestem zdziwiona ich wielkością - mimo podanych na stronie produktu w sklepie dokładnych wymiarów i brania do ręki linijki, by się wspomóc. Nie mam pojęcia, z czego to się bierze, ale zazwyczaj część zakupów jest większa, niż się spodziewałam.
Gdy wyjęłam z paczuszki te szklane koraliki z wypustkami, które zobaczycie poniżej, w pierwszej chwili byłam pewna, że szybko nie znajdę na nie pomysłu. Wystarczyło jednak tylko kilka dni i... powstały dwie pary w zupełnie różnych kolorach, ale o podobnej konstrukcji. Dziś przed Wami wersja różowa, w kolejnym poście - czarna. :)

Różowe kolczyki z kolcami

Kolczyki są dostępne!

Szkło lampwork, oponki różowe, z wypustkami pomarańczowo-zielonymi
Szklane oponki czerwone i pomarańczowe
Akrylowe kwiatki różowe
Dodatki w kolorze srebrnym

Długość kolczyków: ok. 5 cm

Zdjęcia robione były dwukrotnie, przy różnym natężeniu słońca - starałam się jak najlepiej oddać kolorystykę kolczyków.

Tak prezentują się obydwie pary kolczastych kolczyków :) Czarne już w kolejnym poście!

4 komentarze:

 1. Taak, też tak mam, kupuję koraliki, mierzę, nawet sobie rysuję kółka na kartkach żeby mieć odniesienie... A potem i tak rozmiary prezentują się inaczej. :) Kolczyki bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uf, to nie tylko ja! W realu wszystko wygląda inaczej ;)

   Usuń
 2. Super kolczyki na lato, bardzo kolorowe :)
  Do zakupów internetowych podchodzę z rezerwą, bo zdarzało się, że zakupione produkty wcale nie są takie ładne jak na zdjęciu i gdybym zobaczyła je w realu, to z pewnością nie zdecydowałabym się na nie. Zakupy staram się robić przemyślane, ale cóż ... różnie bywa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywa bardzo różnie, szczególnie, gdy jakiś koralik tak bardzo wpadnie nam w oko, że nie możemy sobie go darować. Mnie na szczęście rzadko zdarzają się wpadki, jednak trzeba się liczyć ze wszystkim... ;)

   Usuń