niedziela, 1 czerwca 2014

Z okazji Dnia Dziecka...

...mam dla Was coś specjalnego!

Zacznijmy może od tego, że jak każdy rękodzielnik mam sporo przydasiów - koralików, półfabrykatów, sznurków... Gdzieś muszę to wszystko pomieścić - służą mi do tego głównie pudełka z przegródkami kupowane w marketach budowlanych. Mimo całej półki wypełnionej tymi pudełkami, nie wszystkie koraliki znalazły swoje miejsce, dlatego część z nich zajmuje sporą, bardzo starą (trochę zardzewiałą, ukradzioną Tacie ze stolarni ;)) puszkę po czekoladkach Goplany. Zapragnęłam zrobić czystki, zyskać trochę wolnego miejsca. Przejrzałam więc koraliki i wybrałam te najbardziej niechciane przeze mnie - na większość z nich zwyczajnie nie mam pomysłu. Efektem wyszukiwania koralików do oddania był m.in. spory woreczek nieregularnych koralików z masy perłowej. Piotrek, jak zobaczył te odłożone koraliki, stwierdził, że tak nie można i mam coś z nich wymyślić! Łatwo powiedzieć! Chyba z tydzień nad tym dumałam. W końcu... wymyśliłam!
Po kilku przymiarkach powstała kompania 14 różnokolorowych breloczków - złożonych z koralików mniejszych i większych - wszystkie są z masy perłowej.
A co specjalnego będzie działo się z tymi breloczkami?
Każdy z nich stanie się gratisem do zamówienia!
Tak, dokładnie tak - do każdego zamówienia będzie dokładany breloczek. Czy będzie to jedna sztuka, czy więcej, to zależeć będzie od wielkości tego zamówienia. Oczywiście ilość gratisowych breloczków ograniczona jest tym, że jest ich tylko 14 sztuk. Kolorystyka breloczków jest tak różna, że nie sposób ją opisać, ani określić, ale mam nadzieję, że taki gratis każdemu się spodoba! :)
Z czego zrobione są breloczki?
Są to nieregularne bryłki z masy perłowej - mniejsze i większe, w każdym breloczku są minimum dwie większe bryłki (w dwóch breloczkach są okrągłe pastylki zamiast jednej bryłki).
Do tego są doczepione mniejsze koraliki o bardziej regularnych kształtach - minimum po dwie sztuki przy każdym.
Kółeczka (śr. 25 mm), łańcuszek i szpilki w kolorze srebrnym
Długość breloczków jest różna, zależy w głównej mierze od wielkości koralików użytych w każdym z nich, ale mają ok. 6 cm.

Wszystkie breloczki są dokładnie pokazane na poniższych zdjęciach!

Zdjęcie zbiorowe - całe 14 sztuk:
Górny rząd:
Środkowy rząd:
Dolny rząd:
Mam nadzieję, że wszystko dokładnie widać, a jeśli macie jakieś pytania - piszcie, na wszystko chętnie odpowiem!
Co sądzicie o takim prezencie z okazji Dnia Dziecka? :)

1 komentarz:

  1. Jejku, chciałabym mieć taką ilość niechcianych koralików! :) Pięknie wyszły te breloczki.

    OdpowiedzUsuń