piątek, 30 maja 2014

Na nowo - bransoletka z perełek i kryształków

Całkiem niedawno wspominałam o przerabianiu dawno temu zrobionej biżuterii na coś nowszego, świeższego, ładniejszego. Dzisiejszy post jest kwintesencją tych poprawek - z dwóch starych bransoletek udało mi się zrobić jedną nową! :) Jestem bardzo ciekawa, czy ta przemiana przypadnie Wam do gustu. Przy okazji zaplanowałam sobie, że ta poprawiana biżuteria będzie pojawiała się na blogu w piątki - tak na rozluźnienie przed weekendem. Nie oznacza to oczywiście, że w każdy piątek będą tylko posty z serii na nowo! ;)

Na początku musicie wiedzieć, jakie bransoletki wzięłam na warsztat - była to ta limonkowa z akrylowych perełek i ta zielona z akrylowych kryształków i perełek. Do koralików, które otrzymałam po rozmontowaniu bransoletek, dorzuciłam garść większych i mniejszych akrylowych kryształków, kilka mniejszych, trochę nowej linki jubilerskiej, ozdobne łączniki i inne elementy i.... oto jest!

Bransoletka z perełek i kryształków

Bransoletka po zmianach jest dostępna! :)

Akrylowe perełki - limonkowe i ciemnozielone
Akrylowe kryształki mniejsze i większe - limonkowe, pomarańczowe, brązowe, żółte

Długość bransoletki: 20,5 cm + przedłużenie
Co sądzicie o tej zmianie? Wg mnie jest o wiele lepiej i nareszcie ta bransoletka prezentuje się tak, że jestem z niej zadowolona :)

2 komentarze:

  1. Poprzednie były bardzo ładne, ale razem prezentują się zdecydowanie lepiej! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że udało mi się osiągnąć odpowiedni efekt! Dziękuję :)

      Usuń