poniedziałek, 19 lutego 2018

Zimowa bransoletka kumihimo z chwostem

Cześć, witaj na moim blogu!

Początek astronomicznej wiosny wypada 20 marca, zostało nam więc mniej niż 30 dni zimy! Dlatego szybciutko muszą się pojawić na blogu typowo zimowe bransoletki. W tym poście - pierwsza z nich, pleciona na dysku kumihimo z dwóch rodzajów sznurków.

Zimowa bransoletka kumihimo
Wypleciona została metodą kumihimo ze sznurków woskowanych w bardzo zimowych kolorach - 3 odcieniach niebieskiego oraz nitki białego sznurka nylonowego - użycie różnych grubości oraz rodzajów sznurków dodaje jej charakteru i sprawia, że sploty stały się nieoczywiste. Jako ozdoby użyłam zawieszki składającej się z chwostu z nici nylonowych w pięknym jasnoniebieskim kolorze oraz małej zawieszki - śnieżynki w kolorze srebrnym, by dodać bransoletce bardziej zimowego charakteru. :) Bransoletka wykończona została elementami metalowymi niezawierającymi niklu, w kolorze srebrnym.
W dalszej części znajdziesz więcej zdjęć - zapraszam.

 Bransoletka została zrobiona z:
sznurków woskowanych w różnych odcieniach niebieskiego oraz turkusu
sznurka nylonowego w kolorze białym
chwostu z nici nylonowych jasnoniebieskiego
zawieszki oraz elementów wykończeniowych - metalowych, w kolorze srebrnym

Bransoletka ma 19,5 cm długości
Jak Ci się podoba takie wydanie bransoletki plecionej na dysku kumihimo? Mam takich bransoletek jeszcze kilka w zanadrzu, wszystkie po kolei pojawią się na blogu. :)
Udanego tygodnia i do napisania niedługo!

1 komentarz:

  1. Ale ładne! Mocny splot jak i chwost ;). Z delikatniejszych modeli to wpadły mi w oko te tutaj: https://esclusiva.pl/Bransoletki-na-rzemyku-sznurku/

    OdpowiedzUsuń