niedziela, 24 maja 2015

Zakupowa niedziela - Needbead.pl

Z okazji niedzieli mam dla Was, jak zazwyczaj, porcję dopiero co kupionych koralików i półfabrykatów. Tym razem są to podwójne zakupy robione w odstępie kilkunastu dni w sklepie Needbead.pl.
Któregoś dnia pomyślałam, że przydałoby mi się trochę tych niebieskich kuleczek, z których powstał m.in. komplet Starry Night, którego zdjęcia jutro ukażą się na blogu, oraz bransoletka Night Fairy. Zajrzałam więc do opisywanego na blogu już kilkukrotnie sklepu Needbead.pl. Nie chciałam robić wielkich zakupów, wybrałam więc, poza niebieskimi szklanymi koralikami, jeszcze trochę kuleczek ceramicznych w pięknych, pastelowych kolorach, delikatny złoty łańcuszek i dwa rodzaje zawieszek w kolorze srebrnym. Jak zwykle - nic więcej przecież nie potrzebuję.
Z zakupów jestem bardzo zadowolona - przyszły błyskawicznie, koraliki i półfabrykaty są świetnej jakości - te kuleczki ceramiczne są fantastyczne!, a do tego dostałam bardzo bogaty gratis. Spójrzcie na zdjęcia - wszystko jest takie piękne!

Tak prezentuje się wszystko, co znalazłam w przesyłce:

W dalszej części postu znajdziecie więcej zdjęć tego zamówienia oraz drugiego, które kilka dni później zrealizowałam w tym samym sklepie.

Koraliki niebieskie szklane oraz ceramiczne w pastelowych barwach - nie mogłam powstrzymać się przed kupieniem tych pasteli. Śliczności!
Półfabrykaty - delikatny łańcuszek w kolorze złotym oraz zawieszki - metalowe stery oraz akrylowe, leciutkie truskaweczki.
A to już gratis, który otrzymałam razem z zamówieniem - dwa rodzaje delikatnego łańcuszka, zawieszki w kolorze srebrnym oraz malutkie ceramiczne koraliki ze wzorem kwiatów.
Dosłownie chwilę po otrzymaniu tamtej przesyłki wrzuciłam na bloga i fanpage zdjęcia bransoletek wykonanych z zielonych kuleczek. Spodobały się one moim prześwietnym koleżankom z pracy. Dostałam zamówienie na prawie 10 bransoletek w różnych kolorach i z różnymi przywieszkami! Nie miałam więc innego wyboru - pobiegłam na Needbead.pl robić drugie, tym razem większe, zakupy. Wzięłam całe sznury szklanych kuleczek oraz całe mnóstwo zawieszek oraz podwieszek. Tuż po opłaceniu zakupów okazało się, że potrzebuję jednak więcej jednego rodzaju zawieszek (po swojemu, oczywiście, wzięłam po jednej sztuce, bo, przecież, po co więcej). Szybko zrobiłam domówienie na zawieszki, opłaciłam wszystko i wysłałam maila z prośbą o połączenie obydwu zamówień w jedno.
Sklep stanął na wysokości zadania! Zamówienie otrzymałam już następnego dnia po wysyłce, koraliki, które doskonale już znacie, prezentują się wspaniale, zawieszki są przepiękne, wszystkie domawiane zawieszki znalazłam w kopercie, a gratis był jeszcze większy niż poprzednio. :) Nic, tylko tworzyć!

Całość mojego zamówienia prezentuje się tak (szklane koraliki już pokazywałam, dlatego nie dostały swojego, osobnego zdjęcia):
Półfabrykaty w kolorze złotym - zawieszki oraz podwieszki. Mają piękny kolor i są świetnie wykonane!
Półfabrykaty w kolorze srebrnym - całe mnóstwo zawieszek oraz podwieszki. Są takie piękne, że nie mogę się na nie napatrzeć.
A to zdjęcie wspaniałego gratisu, jaki otrzymałam z przesyłką! Całe mnóstwo zawieszek-motylków, do tego ogniwka-sprężynki, szklane perełki i pomarańczowe szklane kuleczki oraz zawieszki, jakich wcześniej nie miałam - trójwymiarowe filigranowe serduszko oraz zawieszka z cyrkonią. Śliczne!
Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z zakupów dokonanych w sklepie Needbead.pl. Zajrzyjcie na stronę sklepu i sprawdźcie, co pięknego dla siebie tam znajdziecie - naprawdę warto!

1 komentarz:

  1. Nono same cudeńka! A ile gratisów. ;) Widać, że firma dba o klientów <3

    OdpowiedzUsuń