poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Kolorowa bransoletka z koniem

Witajcie poniedziałkowo! :)

Tytuł posta nie brzmi jakoś wybitnie, ale zaraz same zobaczycie, że po prostu nie mógł być inny... :)

Wciągu kilku dni powstały dwie bransoletki z charmsami konikami - jedna czarno-srebrna, druga - bardziej kolorowa (zdjęcie obydwu razem - na końcu postu :)). Ich powstanie było całkowicie nieplanowanie - szukałam elementów do realizacji zamówień, a pomysł na nie narodził się sam, w chwili, gdy kompletowałam tę paczuszkę i zobaczyłam prześliczne charmsy-koniki. Od razu pomyślałam o pewnej bliskiej mi osobie, która zwierzęta te kocha miłością przeogromną. A że i tak robiłam dla M. dwie inne bransoletki (m.in. tę czarną wielosznurkową), to przy okazji zrobiłam dla niej coś jeszcze. :)

Dziś zaprezentuję wersję kolorową, z którą wiąże się wysłanie do M. konspiracyjnego zdjęcia z pytaniem, czy podobają jej się te koraliki (co to za niespodzianka, jeśli miałaby się nie spodobać?!). Odpowiedź była jak najbardziej pozytywna, więc ochoczo wzięłam się do tworzenia! :)

Tak oto powstała
Kolorowa bransoletka z koniem

Na zamówienie mogę wykonać bransoletkę z przeróżnych koralików z i różnymi charmsami - możesz mieć dokładnie taką bransoletkę, o jakiej od dawna marzysz! :)

 Szklane kryształki-oponki, różnokolorowe
Charms i pozostałe elementy metalowe - w kolorze srebrnym
 Tak wyglądają obydwie konikowe bransoletki - więcej zdjęć czarno-srebrnej - już w środę na blogu! :)
M. była zachwycona, a jak Wam się podobają te bransoletki? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz