poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Bransoletka/naszyjnik Wiosenny mix

Zanim przejdziemy do bransoletki będącej tematem postu, przypominam, że już jutro o 23:59 kończą się zapisy do Urodzinowego Candy! Wymagań nie ma zbyt wiele, więc szybciutko biegnij się zapisać! :)
A w środę kończy się wiosenna wyprzedaż w sklepiku na DaWandzie (20% rabatu przy zakupach za 20zł) - zajrzyjcie tam koniecznie!

A tymczasem przed Wami kolejna wiosenna bransoletka, czyli naszyjnik - kolejne 2 w 1:) Co prawda za oknami już więcej zieleni niż brązów, ale powstała, gdy wiosna nieśmiało wykukiwała zza winkla ;)

Bransoletkowy naszyjnik Wiosenny mix

Biżuteria jest dostępna! :)

Czego tutaj nie ma? Jest wszystko! Kuleczki, okrągłe kryształki, kryształki-pastylki, oliwki, łezki, kwiatuszki... Małe, średnie i duże. Koraliki akrylowe i szklane. Gładkie, przezroczyste i we wzorki...! Czego dusza zapragnie :) Całość w tonacji brązowo-zielono-pomarańczowej - idealnie na wiosnę!

Bransoletka jest do 3-krotnego owinięcia wokół nadgarstka, ma aż 61cm długości (mogę ją jeszcze wydłużyć lub skrócić), więc z powodzeniem może służyć jako naszyjnik - takie 2 w 1 :) Łezka z tych samych koralików "służy ku ozdobie". Zresztą - spójrzcie na zdjęcia!
Tak bransoletka wygląda jako naszyjnik :)
Wiosna w pigułce! :)

1 komentarz: