sobota, 27 października 2012

Komplet - Bomba kolorystyczna

Dokładnie 2 tygodnie temu (jak ten czas leci!) odbył się ślub i wesele Marty (dla której robiłam to pudełko) i Łukasza. Zabawa była przednia - ale tego przecież można było się spodziewać ;)

Co w związku z powyższym dziś dla Was mam?
Bombę pełną kolorów!
Na początku października wygrałam u Pastel rozdawajkę. Kilka dni później spotkałyśmy się i dostałam od Kasi torebeczkę, a w niej... same kolorowe cudowności! Gdy w domu na spokojnie wszystko obejrzałam, znalazłam paczuszkę z miksem akrylowych koralików i pomyślałam, że ten przypadkowy zestaw jest wspaniały. Co prawda dużo było tam różu w różnych odcieniach, a jak wiadomo, nie przepadam za tym kolorem, jednak cały zestaw wydał mi się najpiękniejszą rzeczą pod słońcem. Dodatkowo przypomniałam sobie, że sukienka, którą wybrałam na wesele, jest całkowicie czarna (i gładka) i planowałam zrobić do niej coś baaardzo kolorowego.
Tak, dobrze podejrzewacie - wykorzystałam zawartość tej torebeczki (+ dorzuciłam jeszcze trochę plastikowych kolorowych koralików z moich zapasów, bo jednak okazało się, że byłoby to za mało) na komplet składający się z kolczyków, bransoletki i naszyjnika! :)

Cały komplet:
 
Koraliki to akryl w różnych kolorach, wielkościach, kształtach...
Półfabrykaty srebrzone
Czarna linka stalowa

Kolczyki
(starałam się, by wyszły symetryczne):
Bransoletka:
Naszyjnik:

3 komentarze:

  1. hej zapraszam na wymiankę owocową, która organizuję, może się skusisz.

    OdpowiedzUsuń
  2. no koniecznie pokaż ten komplet na sobie, ja się doczekać nie mogę :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Rocka! :D Zapraszam do odebrania wyróżnienia! :D

    OdpowiedzUsuń