środa, 16 kwietnia 2014

Zielone różańce

Do całkiem sporej kolekcji kolorowych różańców dołączyły kolejne egzemplarze - dwa w bardziej stonowanych barwach zobaczycie w piątek, a dziś przed Wami bardzo wiosenne...

....zielone różańce!

Pierwotnie miał powstać tylko jeden różaniec z zielonymi kuleczkami (i z żarówisto-zielonym krzyżykiem). Podczas szukania odpowiednich koralików znalazłam tak piękne zielone kuleczki, że nie mogłam się zdecydować na jeden zestaw. Wysłanie fotek koralików do Zamawiającej dało tyle, że powstały aż 2 zielone różańce! :) Przy okazji zaopatrzyłam się w dość sporo koralików spectra, których jeszcze w swoich zbiorach nie miałam - idealnie dopasowały się pozostałych wybranych kuleczek. 

Różaniec złoto-zielony
 Szklane kulki biało-zielone (8 mm)
Koraliki spectra - złote i złoto-zielone (8 mm)
Elementy metalowe w kolorze srebrnym
 Różaniec zielono-zielony :)
  Szklane kulki zielone matowe (8 mm)
Biało-złote koraliki crackle (8 mm)
Koraliki spectra żarówisto-zielone (8 mm; w rzeczywistości są odrobinę ciemniejsze)
Elementy metalowe w kolorze srebrnym
Oczywiście zapomniałam zmierzyć całkowitą długość różańców - na pewno da się je swobodnie przełożyć przez głowę. Pewne jest też to, że składają się z odpowiedniej liczby koralików i segmentów - 5 dziesiątek, po koraliku w innym kolorze pomiędzy dziesiątkami + 5 koralików nad krzyżykiem.
Zbliża się sezon komunijny, więc jeśli jesteście zainteresowane (zainteresowani? :)) sprezentowaniem niepowtarzalnego różańca (niekoniecznie w takich kolorach :)), to zapraszam do kontaktu! :) W kolejnym poście pojawią się różańce mniej wiosenne... ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz