niedziela, 23 grudnia 2012

Świątecznie - zakładki

 Jak Wam idą przygotowania do Świąt? :)
Wraz z Mamą realizujemy punkt po punkcie z naszej listy rzeczy do zrobienia i zostało już naprawdę niewiele! Właściwie to zostało mi najważniejsze - spakowanie prezentów!
W tym roku nie nastawiałam się na ręcznie robione podarunki, ale nie mogłam sobie darować przygotowania czegoś swoimi łapkami. Dlatego powstało coś dla piątki członków mojej rodziny czytających książki :) (bardzo żałuję, że zapomniałam o sobie!)

Powstała mała kompania zakładek - każda zupełnie inna, każda w innym kolorze, z innym pomysłem, żadna niepodobna do siebie :)
 Od lewej dla: szwagra, siostry, mamy, taty i siostrzenicy :)

 W związku z tym, że to ostatni wpis przed Świętami, 
chciałabym życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze!
Odpoczynku, spokoju, radości, wymarzonych prezentów pod choinką i nacieszenia się świątecznymi przysmakami (pierniki, mandarynki, makiełki!) :)
 Wesołych Świąt!

Do wykonania zakładek użyłam:
metalowych baz w kolorze srebrnym (o długości ok 85mm)
koralików: szklanych, akrylowych, ceramicznych, drewnianych
metalowych półfabrykatów i elementów ozdobnych
sznurka do makramy

Coś czuję, że niedługo powstanie ich sporo więcej! :)

2 komentarze:

  1. W ten piękny czas życzę dużo zdrowia i opieki Matki Bożej oraz błogosławieństwa od nowonarodzonego Jezusa. Niech ten czas przyniesie Tobie oraz twoim bliskim spokój ducha oraz radość w sercu nie tylko w ten piękny, świąteczny okres ale także na każdy dzień. Nowy rok niech przyniesie spełnienie marzeń, sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Z głębi serca życzę wszystkiego co najlepsze oraz nieopuszczającej weny do dalszego sprawiania świata piękniejszym:)

    OdpowiedzUsuń